F.E.S M-ce Free Extreme Sport Mysłowice
Skład:
1 Ja (MIECHNIK)
2 Sebatsian (DODA)
3 Paweł (KICAJ)
4 Maksymilian (Ej?) Mod
5 Martin (LULEK) Mod
6 Adrianna (ADUŚ) początkująca
7 Pszemek (LASKA) =>gościnnie
8 Patrycja (BODZIA) Mod Kochana i wspiera nas !!.
9 Monika (MONI$) Mod
10 Michał (WAJER) Mod
11 Piotrek (ZDUPY) Mod
Nasza krótka pszygoda:
Nasza krótka przygoda:
Na samym początku to ja sam umiałem kilka trików z akrobatyki. Nauczyłem się tego chodząc Na Break Dance. Ale czułem, że to nie dla mnie, że to nie jest to co chcę robić. Zacząłem się zastanawiać i marzyć o czymś podobnym. I stalo się, poznałem na Boniolu kolesia o ksywie "Dusiek", pokazał kilka prostych skoków oraz trochę akrobatyki. Jeździłem tam codziennie aby doskonalić to czego się nauczyłem oraz to co już wcześniej umiałem. Gdzieś pod koniec lutego 2006r. zacząłem ćwiczyć wszystko na piaskownicy. Wtedy kolega poznał mnie z Koniem, który też co nieco umiał i też kręcił go Le Parkour. Po pewnym czasie gdzieś na początku marca utworzyliśmy wspólnie
TEAM o nazwie WSP - Wyższa Szkoła Parkoura. Ale z powodu braku wspólnej ideo logi i częstych kłótni, team się rozpadł.
W sierpniu postanowiliśmy utworzyć nowy team. Ale potrzebowaliśmy ludzi z zamiłowaniem do Le Parkour. Na początku września 2007r. powstał niezniszczalny team o nazwie F.E.S M-ce. - Free Extreme Sport Mysłowice. To tyle na ten temat. (Moni$)