| |
Ostatno dołączył użyszkodnik => Ej?
New
Admin Butla data 09.04.2011, o 14:52 (UTC) | | | Dziś dołączył moderator irkozi | | | |
|
.
Admin Butla data 29.05.2009, o 14:01 (UTC) | | | Dziś dołączyl Moderator => Dzida | | | |
|
.
Admin Butla data 01.04.2009, o 17:50 (UTC) | | | Dzis dołączył użyszkodnik Moni$ (Mod) | | | |
|
F.E.S M-ce
Admin Butla data 30.03.2009, o 21:28 (UTC) | | | I ja obiecałem po zimowej pszerwie wracamy. Znowu nas będzie widac w mieście. Narazie rozgżewka i powrut do formy. Ale już wkrutce nowe filmy. I materiały do dokumentu o teamie.
| | | |
|
LOGO !
Admin Butla data 05.03.2009, o 18:01 (UTC) | | | Konkurs na logo rozstszygniety zwycięzcą zostaje użyszkodnik ZDUPY.
Admin oraz Moderatorzy składają serdeczne gratulacje. Po odbiur nagrody zapraszam 20.03.2009r w centrum siedziby F.E.S M-ce | | | |
|
Logo
Admin Miechnik data 23.02.2009, o 12:05 (UTC) | | | Już tylko 6 dni zostało do ogloszenia wyników w konkursie LOGO. Wasza pomysłowość jest zaskakująca. Trudno będzie wyłonić zwycięzce. | | | |
|
|
|
|